Świąteczna paczka.

Kochani, wspominałam Wam o  akcji na Planecie smaku. W wyniku losowania i małych zawirowań, które z pewnością nie były przypadkiem, ponieważ obie z moją mikołajkową parą w nie nie wierzymy, trafiłyśmy na siebie. Ja i Ania z boga http://ania-gotuje.blog.pl/.  Miało się skończyć na prezentach, życzeniach itd., ale akurat wczoraj jechałam do Częstochowy i miałyśmy okazję poznać się osobiście, chwilkę porozmawiać i powoli umawiać się na kolejne spotkanie. Będzie to chyba mój najlepszy dzień w ciągu ostatniego okresu. Przejdźmy do prezentu! Od Ani dostałam: 3 książeczki (nie tylko kulinarne), cudownie pachnące przyprawy (cynamon w laskach, anyż, goździki), własnoręcznie zrobione ozdoby z masy solnej (z pewnością powieszę je na swojej choince!), słodycze, ozdobne łańcuchy na choinkę, pięknie pachnącą saszetkę do pokoju i świeczki. Wszystko jest cudowne i bardzo mi się podoba, przyprawy wykorzystam już niedługo :)
Moja paczka dla Ani już jest rozpakowana, a jej zawartość możecie zobaczyć na jej blogu :)
Aniu jeszcze raz bardzo DZIĘKUJE  i czekam na nasze kolejne (dłuższe) spotkanie. 
A Anecie z bloga http://planeta-smaku.blogspot.com/ dziękuje za zorganizowanie tak wspaniałej akcji :)

Dodatkowo serdecznie polecam Wam bloga Ani Ania-gotuje.
6 komentarzy:

 1. Ale cudności ;)

  Zapraszam na Candy u mnie : http://recenzje-kiti.blogspot.com/2012/12/rozdanie-na-dobry-poczatek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. super dziewczyny, widzę, że akcja zbliżyła blogerów nawet... bezpośrednio! :) bardzo fajnie, że mogłyście się spotkać i wręczyć swoje prezenty osobiście :) cieszę się, że zabawa się udała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dumnam :)

  ps: zmień link na koncu na planetę smaku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne prezenty, jak fajnie że miałyście okazję się poznać w realu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My też wysyłamy co miesiąc paczki spożywczo-kuchenne (składniki + gadżety kuchenne) zawierające tajemniczą zawartość za jedyne 49,90 zł. W grudniu wysyłaliśmy zestaw świąteczny, końcem stycznia wysyłamy zestaw walentynkowo-karnawałowy. Zapraszamy na http://pysznapaczka.pl/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Życie ze Smakiem , Blogger